همچنان به حضور در المپیک امید دارم/ مصدومیتم رو به پایان است
همچنان به حضور در المپیک امید دارم/ مصدومیتم رو به پایان است

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از روز ۱۸ بهمن ماه آغاز شده و تا روز یکم اسفند و زمان اعزام به ..

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی تیم ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از روز ۱۸ بهمن ماه آغاز شده و تا روز یکم اسفند و زمان اعزام به این مسابقات ادامه دارد. این در حالیست که دو آزادکار عنوان دار و مصدوم تیم ملی، یعنی حسن یزدانی و علیرضا کریمی هم در این اردو حضور دارند و خوشبختانه روند درمانی مطلوبی را پشت سر می‌گذارند.

حسن یزدانی که به تازگی اعلام کرده تا ۲۰ روز دیگر دوباره به روی تشک کشتی باز می‌گردد و همچنان یکی از امیدهای اصلی مدال آوری کشتی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد بود. اما علیرضا کریمی همچنان برای درمان کامل نیاز به زمان و تلاش دارد و در وضعیتی متفاوت با حسن یزدانی به تمرین و درمان در اردوی تیم ملی مشغول است.

در همین راستا علیرضا کریمی مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در حاشیه تمرینات ویژه و سبک خود در اردوی تیم ملی به خبرنگار مهر گفت: امید زیادی به بازگشت پرقدرت به کشتی دارم چراکه مصدومیتم تا حد زیادی درمان شده است. خوشبختانه با حضور در چندین اردوی متوالی توانستم تمرینات ویژه و سازنده ای را در کنار اقدامات درمانی انجام دهم که این موضوع باعث شد توان بدنی و فیزیکی من چندان تحلیل نرود.

وی تصریح کرد: مدتهاست زیر نظر مربیان و فیزیوتراپ تیم ملی به انجام حرکت درمانی و تمرینات استقامتی، هوازی و قدرتی مشغول هستم و خودم متوجه می‌شوم که روند درمانی من رو به پیشرفت و بهبود است. ضمن اینکه میزان درد و تورم زانوی مصدومم هم بسیار کاهش یافته که این مساله به من اجازه می‌دهد با انگیزه و توان بیشتری تمرین کنم.

نایب قهرمان کشتی جهان با تاکید بر اینکه خود را به المپیک خواهد رساند، گفت: سختی‌های فراوانی را تحمل کردم و حتی بارها مصدوم شدم اما هیچگاه امید و انگیزه ام را از دست ندادم. هر چند این بار هم دچار مصدومیت جدی شدم اما به لطف خدا و با تکیه بر تلاش خودم توانستم دوباره در مسیر رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک قرار گیرم. ضمن اینکه مربیان تیم ملی هم با حساسیت و دقت فراوانی سعی دارند این مساله را تسریع بخشند تا روند درمان من سریع‌تر و کامل‌تر پیش برود.

کریمی در پایان اظهار داشت: همچنان به حضور در المپیک امید دارم و برای رسیدن به هدفم تا آخرین لحظه خواهم جنگید. روزهای پر فراز و نشیبی در کشتی داشتم و فکر می‌کنم این بار هم بتوانم به خوبی از سختی‌های این روزها عبور کنم و به روزهای اوج برسم.