نفرات برتر مسابقات موتورسواری بانوان و آقایان مشخص شدند
نفرات برتر مسابقات موتورسواری بانوان و آقایان مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ، دومین مرحله از مسابقات موتور ریس بانوان و سومین راند مسابقات در بخش آقایان ، که به نام گرامیداش..

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ، دومین مرحله از مسابقات موتور ریس بانوان و سومین راند مسابقات در بخش آقایان ، که به نام گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب نامگذاری شده بود ، از ساعت ۱۰ صبح جمعه آغاز شد. در این رقابت ها که با استقبال پر شور علاقمندان روبرو شده بود ، ابتدا بانوان موتورسوار در سه کلاس ۱۲۵،۲۵۰ و مینی جی پی با یکدیگر به رقابت پرداختند و توانایی خود را برای رسیدن به سکوهای قهرمانی به آزمایش گذاشتند ، که مورد تمجید تماشاگران قرار گرفت.

در ادامه و از ساعت ۱۳/۰۰ نیز رقابت میان آقایان موتورسوار شروع شد مسابقه ای پر هیجان و حرفه ای با شرایط آب هوایی مناسب که شاید بتوان گفت یکی از مسابقات هیجان انگیز در این فصل بود ، این رقابت ها با حضور ۱۰۰ شرکت کننده از ۷ استان کشور برگزار شد.

در این مسابقه علاوه برکلاس های ۱۲۵،۲۵۰،۶۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی کلاس های دیگری هم از جمله استریت ، ۲۵۰ سی سی همگانی ، مینی جی پی و ۱۰۰۰ گروه B نیز حضور داشتند

​رقابت های دیروز همچنین میهمان ویژه ای داشت ، تقی زاده معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش از نزدیک در پیست آزادی نظاره گر تلاش موتورسوران در رسیدن به خط پایان بود و به همراه مازیار ناظمی سرپرست ، فیروزه سید مهدی نائب ریس بانوان و شهزاد کیانی دبیر فدراسیون در مراسم توزیع جوایز حاضر بودند و کاپ های نفرات برتر را اهدا کردند.

نتایج کلاس بانوان:

کلاس ۱۲۵ سی سی
۱-مرضیه رحمتی تهران
۲-نیلوفر رویت وند البرز
۳-باران هادی زاده تهران
کلاس مینی جی پی
۱-مریم طلایی آیلند
۲-نیلوفر رویت وند البرز
۳-سمیه همتی تهران
کلاس ۲۵۰ سی سی
۱-بهناز شفیعی تهران
۲-آزاده گیلانی ، گیلان
۳-مریم طلایی آیلند

نتایج کلاس آقایان: ​

در کلاس ۲۵۰ سی سی همگانی
۱-علیرضا ترشیزی تهران
۲-میثم جمعه پور تهران
۳-مهدی یار احمدی تهران
کلاس ۲۵۰ سی سی قهرمانی
۱-محمد امین کارخانه تهران
۲-سید مهدی عسگری تهران
۳-محمود کهنی تهران
کلاس ۱۲۵ سی سی قهرمانی
۱-علیرضا برقمدی تهران
۲- حسین برومند خراسان رضوی
۳-ابراهیم کلبادی از مازندران
کلاس ۱۰۰۰ B سی سی
۱-حسین خانلو تهران
۲-محمدرضا ضیایی اصفهان
۳-محمد شهریاری البرز
کلاس استریت
۱-حسین شیخ بهایی از خراسان رضوی
۲-محمدرضا سالاری تهران
۳-سید علی میراحمدی تهران
کلاس مینی جی پی
۱-حسین برومند خراسان رضوی
۲-میلاد پیل کن خراسان رضوی
۳-سعید قربانزاد خراسان جنوبی
کلاس ۱۰۰۰ سی سی قهرمانی
۱-مهدی جابری تهران
۲-حمید محسنی تهران
۳-محسن مرگن تهران
نتایج کلاس ۶۰۰ سی سی قهرمانی بعد از بررسی اعتراضات مشخص خواهد شد