معاونت پزشکی باشگاه استقلال خواستار تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در خصوص بی توجهی به تعطیلی فوتبال در روزهایی که کشور با شرایط بحرانی مواجه است، پیام..

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال در خصوص بی توجهی به تعطیلی فوتبال در روزهایی که کشور با شرایط بحرانی مواجه است، پیامی منتشر کرد. نوروزی در این پیام آورده است:

با مسائل باید واقع بینانه برخورد کرد. کشور به هر دلیل این روزها درگیر شیوع یک بیماری است که به علت سرعت شیوع در کانون تمام توجهات قرار دارد. به همین دلیل آمار افراد مبتلا و بهبود یافته از هر آمار و اعدادی مهمتر و قابل توجه تر است.

افرادی در کشور به این بیماری مبتلا می شوند که در جامعه شناخته شده نیستند و انعکاسی در جامعه ندارد. اما هستند افرادی که تا مشکوک به ابتلا می شوند در صدر اخبار قرار می گیرند.

جان همه انسان ها چه مشهور و چه ناشناس بسیار ارزشمند است و کلیه عملیات بالطبع فارغ از شهرت و… انجام می شود. و اما فوتبال ایران و مخصوصا تیم استقلال باتوجه به خیل عظیم و قابل ستایش هواداران یک مورد استثنا است. مگر می شود در مسیر فرودگاه و در سالن هواپیما و هتل و… از نزدیک شدن مردم به تیم جلوگیری کرد؟ براستی چگونه باید مراقبت نمود؟

مگر امکان ندارد بازیکنان مبتلا شوند و عامل انتقال و ابتلا نباشند؟ بیایید با تصمیمات مقطعی مانند تعطیلی هفته به هفته مسابقات سلامتی همه را حفظ کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *