مربیان ایرانی از اسکوچیچ بهترند/ انتقاد از استقلال منصفانه نیست

‌محمدرضا شکورزاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی و انتقاداتی که از این انتخاب شده است، گفت: برایم عجیب بود که ..

‌محمدرضا شکورزاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی و انتقاداتی که از این انتخاب شده است، گفت: برایم عجیب بود که با داشتن مربیان با کارنامه و خوب ایرانی، یکباره اسکوچیج هدایت تیم ملی را برعهده گرفت. او کارنامه خوبی در فوتبال ما ندارد و حتی نتوانسته در یکی از تیم هایی که مربیگری می کرده به قهرمانی دست پیدا کند. البته با توجه به شرایطی که ما داریم و نمی توانیم هزینه هنگفتی بابت مربیان سطح بالا داشته باشیم باید به اجبار کنار آمده و او را قبول کنیم.

وی گفت: در فوتبال ما مربیان بهتری وجود داشتند که سابقه چندین قهرمانی داشته و می توانستند عملکرد موفق ترین نسبت به اسکوچیچ داشته باشند اما نمی دانم چرا این سرمربی کروات انتخاب شد و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا می توانیم با او به جام جهانی راه پیدا کنیم یا خیر.

وی در مورد انتقاداتی که به دلیل مصدومیت های زیاد در استقلال صورت گرفته است، گفت: به نظرم انتقاد باید منصفانه باشد. استقلال در طول ۱۵ روز گذشته ۴ بازی سخت را برگزار کرده. فشار بازیها، پروازهای طولانی باعث شده تا بازیکنان دچار خستگی شدید شوند و این امر به طور طبیعی بر مصدومیت بازیکنان می افزاید. در چند روز گذشته استقلال هر ۳ یا ۴ روز یکبار برابر حریفانش به میدان رفت ضمن اینکه ۴ بازیکنان کلیدی این هم مدتها است در حال مداوای مصدومیتشان هستند. بنابراین اعتقاد دارم نیمکت استقلال خالی شده و این ضربه بدی به آبی پوشان خواهد زد.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: با این شرایطی که استقلال دارد باید به مصاف حریفی بنام الاهلی از عربستان برود. تیم های عربی همیشه از بازیکنان بزرگی سود می برند. آنها بازیکنان خارجی خوبی جذب می کنند و درست برعکس ما که معمولاً در فوتبال ایران بازیکنان ارزان قیمت و تقریباً بی کیفیت حضور دارند و این یک توازن نابرابر را بین تیم های عربستانی و ایرانی بوجود می آورد اما امیدوارم مجیدی با همین نفراتی که در اختیار دارد بتواند با ارائه یک بازی منطقی و به دور از حاشیه به نتیجه لازم دست پیدا کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این روزها استقلال تنهاتر از گذشته شده است. اکنون وقت آن است که مدیران تیم، پیشکسوتان و هواداران حمایت بیشتری از تیم کرده تا آبی پوشان بتوانند دیدارهای آینده خود را هم با موفقیت به پایان برسانند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *