عباسعلی: برای کسب بهترین نتیجه به پاریس آمده ام
عباسعلی: برای کسب بهترین نتیجه به پاریس آمده ام

حمیده عباسعلی با بیان مطلب فوق به خبرنگار اعزامی مهر به فرانسه افزود: رقابتهایی که به میزبانی پاریس در کاراته برگزار می‌شود همیشه سخت و دشوار است و در..

حمیده عباسعلی با بیان مطلب فوق به خبرنگار اعزامی مهر به فرانسه افزود: رقابتهایی که به میزبانی پاریس در کاراته برگزار می‌شود همیشه سخت و دشوار است و در این دوره نیز شاهد چنین مسابقات سطح بالایی بودیم و با توجه به اینکه در حال نزدیک شدن به پایان رقابتهای کسب سهمیه از طریق رنکینگ می‌شویم و همین موضوع کار را دو چندان سخت کرده بود. همه کاراته کاها می‌خواهند از هر فرصتی برای کسب امتیاز استفاده کنند.

سرگروه تیم ملی بانوان ادامه داد: با توجه به طلای که در کاراته وان شیلی مدال کسب کرده بودم، این مسابقات برای من خیلی اهمیت داشت. چند سالی بود که در رقابتهای پاریس مدال طلا نگرفته بودم، خیلی دوست دارم در این دوره به مدال طلا دست پیدا کنم.

وی افزود: در این دوره مسابقات خوبی به نمایش گذاشتم و با وجود رقبایی سرسختی که داشتم خدا را شکر به فینال را ه پیدا کردم. من بعد از یک دور استراحت با برتری مقابل دانمارک، اسلواکی، فرانسه که میزبان بود و از حمایت تماشاگران خود بهره می‌برد و بلغارستان به مبارزه پایانی راه پیدا کردم.

عباسعلی در پایان گفت: در فینال باید با رقیب ترکیه‌ای مبارزه کنم. با این حریف دوبار مبارزه کرده‌ام که یک پیروزی و یک شکست حاصل آن بوده است. فردا یک روز دیگر است و تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین اتفاق بیفتد.

شایان ذکر است دیدارهای ره بندی و فینال فردا یکشنبه ششم بهمن ماه برگزار می‌شود.