سقوط یک بالگرد در کالیفرنیا/ ستاره معروف NBA در میان کشته شدگان
سقوط یک بالگرد در کالیفرنیا/ ستاره معروف NBA در میان کشته شدگان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، پلیس ایالت کالیفرنیا صبح یکشنبه به وقت محلی اعلام کرد که یک بالگرد خصوصی در حین پرواز بر فراز منطقه «کالاباس..

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، پلیس ایالت کالیفرنیا صبح یکشنبه به وقت محلی اعلام کرد که یک بالگرد خصوصی در حین پرواز بر فراز منطقه «کالاباساس» این ایالت دچار سانحه شد و سقوط کرد.

اداره پلیس بخش لس آنجلس اعلام کرد که در پی سقوط این بالگرد خصوصی، نُه تن از جمله «کوبی برایانت» ستاره معروف لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا (NBA) که برای تیم «ال اِی لیکرز» بازی می‌کرد، جان خود را از دست دادند.

نیروهای اورژانس فوراً به محل اعزام شدند؛ اما در این سانحه تمام سرنشینان این بالگرد جان خود را از دست دادند.

بنا برگزارشها، این بالگرد در پی بروز آتش مارپیچ وار سقوط کرده که در پی این سقوط، تمام سرنشینان آن کشته شدند.

گفتنی است که کوبی برایانت که از بازیکنان محبوب بسکتبال لس آنجلس بوده است، تمام ۲۰ سال فعالیت حرفه‌ای خود را با تیم «ال ای لیکرز» بازی کرده است. وی در دوران فعالیت حرفه‌ای خود، پنج مقام قهرمانی و همچنین در المپیک سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ به عنوان عضو تیم ملی آمریکا مدال طلا کسب کرد.

منابع نزدیک به خانواده این بسکتبالیست حرفه ای به چندین رسانه های محلی از جمله روزنامه لس آنجلس تایمز گفتند که دختر سیزده ساله این ستاره ورزشی نیز به نام جیانا نیز از جمله قربانیان این سانحه هوایی است.

لازم به ذکر است که این ستاره معروف لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا دارای همسر و چهار فرزند دختر بود.