رئیس جمهور ۲۳ تیرماه جاری به خراسان شمالی سفر می‌کند
رئیس جمهور ۲۳ تیرماه جاری به خراسان شمالی سفر می‌کند

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس جمهور در تاریخ ۲۳ تیرماه جاری به خراسان شمالی خبر داد.

عبدالرضا عزیزی در گفتگویی با اشاره به اقدام نمایندگان خراسان‌شمالی مبنی بر حذف وی از ریاست مجمع نمایندگان استان، اظهار کرد: با وجود اینکه ریاست مجمع دوره ای است و طبق تعهد اعضاء قرار بود، سال اول مجلس علی اکبری، سال دوم هادی قوامی، سال سوم علی قربانی و سال چهارم بنده به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان باشم اما همکاران بنده تعهد اخلاقی خود را رعایت نکرده اند.

عزیزی افزود: باتوجه به اینکه سفر رئیس جمهور و هیئت دولت را در پیش داریم، سکوت می کنم تا وضعیت آشفته نشود.

وی با اشاره به متن صورتجلسه مجمع نمایندگان خراسان شمالی مبنی بر اینکه بنده بدون مشورت با اعضای مجمع با وزارتخانه و دستگاه‌های اجرایی مکاتبه داشته ام، تصریح کرد: تا کنون به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان حتی یک نامه بدون مشورت اعضا ننوشته ام، تنها یک نامه برای اخذ مجوز لیگ برتر فوتبال خراسان شمالی و آن هم با امضای پنج نماینده بوده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این دوران به غیر از نامه مجوز فوتبال، نامه دومی از طرف بنده نوشته نشده است.

عزیزی گفت: مسائل لازم را پس از سفر رئیس جمهور و وزیر کشور طی مصاحبه ای به اطلاع مردم خواهم رساند.

طبق صورتجلسه فوق العاده مجمع نمایندگان استان، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین برای دومین بار در دوره دهم مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی انتخاب شد.

گفتنی است، مجمع نمایندگان خراسان شمالی طی نامه ای اعلام کرده اند با توجه به تک روی های رئیس مجمع نمایندگان و عدم مشورت با اعضای مجمع و انجام مکاتباتی با وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و همچنین برخورد توهین آمیز و عدم تمکین نقطه نظرات با اکثریت آرا هادی قوامی نماینده اسفراین به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در سال چهارم انتخاب شد.

  • منبع خبر : مهر