داور بازی پرسپولیس – تراکتور را به حاشیه کشید/ دست دژاگه شکست!
داور بازی پرسپولیس – تراکتور را به حاشیه کشید/ دست دژاگه شکست!

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۱۵ امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری ..

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۱۵ امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان تهرانی به پایان رسید. علی علیپور (۹) و وحید امیری (۵۵) برای پرسپولیس گل زدند.

ساکت الهامی که در این دیدار به دلیل اعتراض به داور با کارت قرمز از روی نیمکت اخراج شد با انتقاد از عملکرد داور گفت: اوساگونا بالای ۱۰ بار خطا کرد و هر بازیکنی را خواست زد. اشکان را زد و فکر می کنم الان کتفش شکسته باشد.

وی ادامه داد: داوری خوب نبود و ۱۱ اخطار داد که ما هم این بازی را از دست دادیم و هم پنج نفر هم برای بازی بعد محروم شدند.

الهامی ادامه داد: به پرسپولیسی ها تبریک می گویم اما واقعیت امر این است که از نظر آماری ما برتر بودیم. فوتبال است و باید برویم خودمان را برای بازی های بعدی آماده کنیم. ما فشارمان را از پشت تیم های دیگر برای صدرنشین برنمی داریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: می توانستند برای این بازی داور باتجربه تری بگذارند. یکی از دلایلی که باعث شد این بازی به جنجال کشیده شود مدیریت نکردن بازی توسط داور بود.