داورزنی قول روی سکو رفتن المپیک را داده بود/ چرا می ترسند؟
داورزنی قول روی سکو رفتن المپیک را داده بود/ چرا می ترسند؟

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در واکنش به اعزام قهرمان سال گذشته و یا عدم اعزام نماینده ایران به جام باشگاه ها..

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در واکنش به اعزام قهرمان سال گذشته و یا عدم اعزام نماینده ایران به جام باشگاه های جهان گفت: هر تیم برای سالی که در آن حضور دارد فعالیت می کند و بر حسب آن یک استراتژی دارد، فکر می کنم این آمادگی برای تیمی که سال گذشته قهرمان لیگ شده است تا در جام باشگاه های سال آینده شرکت کند وجود نداشته باشد.

کارخانه درباره تعطیلی لیگ و اردوی بلند مدت تیم ملی والیبال گفت: درباره تعطیلی لیگ در مصاحبه ای اعلام کردم که داورزنی با باشگاه ها مانند بچه سرراهی رفتار می کند که این مصاحبه باعث گله مندی و اعتراض داورزنی شد. باید بگویم که با چنین صراحتی اعلام نکرده بودم اما در همان مصاحبه گفتم به داورزنی از ۲۰ نمره ۱۹ را می دهم جای تعجب دارد که این بخش مصاحبه دیده نشد. قبول دارم که داورزنی برای حضور تیم ملی در المپیک دغدغه دارد اگر قرار است از ۸ تیم حاضر که ایران یکی از آنها می باشد ترس داشته باشیم و فشارها را بالا ببریم قطعا آسیب ها افزایش خواهد یافت. داورزنی قول روی سکو رفتن تیم ملی در المپیک ۲۰۲۰ را داده بود، اگر در حال حاضر برای انتخابی المپیک از رویارویی با تیم هایی مانند استرالیا، قطر ترس داشته باشیم که دیگر هیچ.

وی در ادامه تاکید کرد: ۵۰ روز تعطیلی لیگ قطعا فشار را پس از آن روی تیم ها افزایش خواهد داد باید دوباره کار بدنسازی را انجام دهیم با این کار باشگاه ها دلسرد می شوند چرا که آنها در سال ۵۰ میلیارد تومان هزینه می کنند.