تب ترافیک در مبادی ورودی شهر مهران فروکش کرد
تب ترافیک در مبادی ورودی شهر مهران فروکش کرد

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ابوالفضل کهزادی امشب در پایانه مرزی مهران، اظهارداشت: تدابیر و تمهیدات ترافیکی لازم جهت مدیریت هوشمندانه ترافیک در موج باز..

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ابوالفضل کهزادی امشب در پایانه مرزی مهران، اظهارداشت: تدابیر و تمهیدات ترافیکی لازم جهت مدیریت هوشمندانه ترافیک در موج بازگشت زائران اندیشیده شده و تا تخلیه کامل شهر مهران در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت و کنترل ترافیک موج بازگشت به مراتب دشوار تر از زمان رفت خواهد بود افزود:اولویت اصلی پلیس راهور در هنگام بازگشت ،تسهیل در خروج سریع و ایمن از شهر و هدایت بار ترافیکی به سمت مبادی خروجی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه امسال به رغم افزایش سه برابری ترددها مشکلی در زمینه عبور و مرور در معابر درون شهری نداشتیم خاطرنشان کرد:بخشی از این موفقیت و روان سازی ترافیک به واسطه همکاری خوب و مشارکت فعال زائران با پلیس بوده است .

کهزادی در ادامه در مورد آخرین وضعیت ترافیکی و ظرفیت پارکینگ ها در شهرمهران افزود:ظرفیت کلیه پارکینگ ها درمهران بصورت ۱۰۰درصدی تکمیل شده و ترافیک به حالت نیمه سنگین و روان در معابر داخل شهر در جریان است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: فعلا برنامه ای برای لغو و برداشتن محدودیت های ترافیکی درمبادی ورودی و داخل شهر تا تخلیه کامل در دستور کار پلیس نیست.