اصغری مقدم: مقابل گیتی‌پسند بازی می‌کنیم!

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه گیتی پسند امروز چهارشنبه در خبری از انصراف تیم فوتسال سن ایچ برای بازی برگشت نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال در اصفهان خبر داد..

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه گیتی پسند امروز چهارشنبه در خبری از انصراف تیم فوتسال سن ایچ برای بازی برگشت نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال در اصفهان خبر داد.

با این حال جواد اصغری مقدم سرمربی تیم فوتسال سن ایچ در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: تلاشمان این است که بازی لغو نشود. عصر امروز جلسه ای را با آقای باقری (مسئول باشگاه سن ایچ) خواهیم داشت تا بهترین تصمیم را بگیریم. به نظرم انصراف از یک مسابقه وجهه خوبی ندارد و ما هم دنبال بازی جوانمردانه هستیم.

اصغری مقدم درباره اینکه آیا نامه انصراف از بازی برگشت با هماهنگی او به سازمان لیگ فوتسال فرستاده شده است؟ تاکید کرد: ما همواره با آقای باقری هماهنگی لازم را داشته ایم. همانطور که گفتم در این زمینه قرار شد جلسه ای داشته باشیم و بهترین تصمیم را بگیریم.

«آیا سن ایچ باوجود نامه رسمی به سازمان لیگ می تواند از انصراف خود پشیمان شود؟» سرمربی تیم فوتسال سن ایچ در پاسخ به این سئوال گفت: فکر می کنم مشکلی نباشد و اگر ما روز مسابقه در سالن باشیم، بازی انجام شود. امروز سعی می کنیم به این جمعبندی برسیم که بازی لغو نشود. در صورت نیاز نامه مجددی را برای سازمان لیگ ارسال می کنیم. هرچند ما روی کاغذ شانس کمتری مقابل حریف داریم ولی فوتسال است و هر احتمالی وجود دارد. تمام تلاشمان را می کنیم حداقل تجربه خوبی کسب کنیم. شاید حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ همیشه قسمت نشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *