آزمایشگاه پیشرفته تشخیص کرونا افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی ابن سینا، آزمایشگاه پیشرفته تشخیص کرونا ویروس را با بکارگیری از پیشرفته‌ترین ..

به گزارش خبرگزاری مهر، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی ابن سینا، آزمایشگاه پیشرفته تشخیص کرونا ویروس را با بکارگیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و تکنیک‌های استاندارد مولکولی در فضایی کاملاً ایزوله و استاندارد افتتاح کرد.

این مجموعه با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه، برخورداری از آزمایشگاه‌های مجهز تشخیصی و پژوهشی و اساتید و محققین مجرب، به دنبال فراخوان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نیاز مبرم کشور به تشخیص به موقع بیماری کرونا ویروس، آمادگی خود را اعلام کرده و طی بازدیدی که امروز از سوی وزارت بهداشت به عمل آمد، موفق به کسب مجوز ارائه سرویس در آزمایشگاه پیشرفته تشخیص کرونا ویروس شد.

گفتنی است که این خدمت، به مراکز بیمارستانی و درمانی ارائه خواهد شد و حتی خواهد توانست پاسخگویی بیماران سرپایی آن مراکز هم باشد.

امید است که با فراهم سازی امکان تشخیص به موقع این بیماری در کشور و قطع زنجیره انتقال ویروس در کنترل این بیماری بیش از پیش موفق باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *